Kontakt

+ 421 905 724 321

        + 421 908 711 411 (En)

sk en

Prenájom: Nám. SNP, Kancelársky alebo obchodný priestor s výkladom do Kolárskej ulice v pasáži, vstup z Nám. SNP ako aj z Kolárskej ulice

Cena:
1 200,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Nám. SNP
Kategória: Komerčné priestory
 
Stav objektu: čiastočná rekonštrukcia
Počet miestností: 5
Podlahová plocha: 75 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: 3285-N
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Bratislava I, Staré Mesto, Nám. SNP

Objekt sa nachádza v absolútnom centre Bratislavy. Budova je súčasťou blokovej zástavby ohraničenej ulicami  Kamenné námestie, Námestie SNP, Treskoňova a Kolárska ulica. Dnešné Námestie SNP patrí k najrušnejším miestam Bratislavy. Je tu centrum ústredných orgánov štátnej správy, samosprávy, bankových inštitúcií, exkluzívnych obchodov, pohostinských a reštauračných zariadení.

 Ponúkaný obchodný priestor sa nachádza v pasáži s výkladmi do Kolárskej ulice, vstup je aj z Kolárskej ulice aj z nám. SNP.

                        Ponúkaný obchodný priestor je komplexne zrekonštruovaný, je vybavený luxusnými obkladmi, moderným nábytkom a svietidlami.  Uskutočnila sa  výmena okien za špeciálne hliníkové okná. Objekt je vybavený  klimatizačnými jednotkami, bezpečnostným systémom, ktorý zabezpečuje nepretržitú ochranu objektu. V budove sa nachádza vlastná digitálna telefónna ústredňa a internetový optický kábel. Objekt má vlastnú  transformačnú                        stanicu, ako aj záložné zdroje elektrickej energie. Možnosť prenájmu archívu a skladových priestorov ako aj možnosť parkovacích miest priamo v objekte.

                                   (Doteraz bol priestor využívaný ako lekáreň.)

Výmera: 75m2

 

Cena: 1200 EUR/mesiac + služby 150,-EUR/mesiac + elektrika

 Nenašli ste čo ste hľadali? Potrebujete viac informácií? Kontaktujte ma ešte dnes: 0905 724 321 Dagmar Chudíková dvreal-ZVNC-dvreal.sk

Maklér:

makler
Maklér:Dagmar Chudíková
Telefón:0905 724 321
E-mail:dvreal-ZVNC-dvreal.sk

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.