Kontakt

+ 421 905 724 321

        + 421 908 711 411 (En)

sk en

Profil

Naša spoločnosť bola založená na základe dlhoročných skúseností aktuálneho tímu D+V Real s pôsobnosťou v oblasti realitného trhu od roku 1992. Sme profesionálny tím pripravený pomôcť Vám komplexným riešením v oblasti nehnuteľností. V prípade spolupráce s našou spoločnosťou môže byť klient oslobodený od všetkých starostí súvisiacich s prenájmom alebo predajom nehnuteľností.

Počas doterajšieho fungovania do nás vložili dôveru stovky spokojných zákazníkov, medzi ktorými sú ako súkromné osoby, tak aj veľké medzinárodné spoločnosti. Vďaka dlhoročným skúsenostiam má spoločnosť know-how na uspokojenie potreby aj náročnej klientely.

Poskytujeme:

  • prenájom bytov, domov, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov, pozemkov
  • sprostredkovanie predaja a kúpy bytov, domov, víl, kancelárskych, obchodných a skladových priestorov, pozemkov
  • kompletný servis od poradenstva pri výbere, obhliadok nehnuteľností, prípravy zmlúv až po uzavretie obchodu

Jedným z našich najdôležitejších cieľov je uspokojiť potreby svojich klientov s našimi poskytovanými službami .Sme pripravení na komunikáciu s Vami v slovenčine a angličtine a zaručíme Vám individuálny prístup profesionálov na dosiahnutie Vašej maximálnej spokojnosti v čo najkratšom čase.
Sme seriozny, profesionálny, diskrétny, s individuálnym prístupom k požiadavkám klientov spojených s budovaním pocitu vzájomnej dôvery, ktorá je tou najvyššou odmenou.

:: Váš tím D+V REAL